НДФЛ администрациясе һәм иминият взносларының актуаль мәсьәләләре вебинарда каралачак

2024 елның 22 марты, җомга

Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләрне «НДФЛ һәм иминият взносларын администрацияләүнең актуаль мәсьәләләре» темасына 2024 елның 28 мартында 10.00 сәгатьтә узачак вебинарда катнашырга чакыра.

Вебинар спикеры: Гүзәл Арикова, Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең 3 нче номерлы камераль контроль бүлеге башлыгы.

Чарада катнашучыларга физик затларның кеременә салымны һәм салым түләүләрнең барлык категорияләре өчен иминият взносларын исәпләү һәм түләү тәртибе турында сөйләячәкләр, шулай ук каралган темалар буенча сорауларга җавап бирәчәкләр.

Вебинар бушлай, катнашу өчен сылтама буенча алдан теркәлергә кирәк https://w.sbis.ru/webinar/5a0eeade-b978-40e8-837d-8f1f4077ae47 мәгълүматны реаль вакыт режимында алу мөмкинлеген кулдан .кындырмас өчен.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: