Район башлыгы Айдар Сәлаховның ТКХ хезмәткәрләре көне белән котлавы

2023 елның 18 марты, шимбә

Хөрмәтле халыкка көнкүреш хезмәте күрсәтү һәм торак-коммуналь хуҗалык өлкәсе хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Һөнәри бәйрәмегез белән котлаулар кабул итегез!

Көнкүреш хезмәт күрсәтү һәм коммуналь сектор округның тормышны тәэмин итүнең иң мөһим өлкәләре санына керә. Осталыгы, бу тармакларда эшләүчеләрнең эшенә намуслы җаваплы мөнәсәбәте аркасында йортларга җылылык һәм уңайлылык килә, территорияләр төзекләндерелә, халык көнкүреш хезмәтләренең барлык кирәкле спектрын ала.

Халык өчен авыр һәм әһәмиятле хезмәт өчен рәхмәт сүзләрен кабул итегез. Сезнең тәҗрибәгез, югары профессионализм һәм фидакарьлек һәрвакыт шәһәрдә һәм районда яшәү өчен тагын да уңайлырак шартлар булдыруга юнәлдереләчәк, дип ышанам.

Нык сәламәтлек, иминлек, көч һәм энергия телибез! Сезгә бәхет юлдаш булсын, ә эш шатлык, канәгатьлек һәм яңа уңышлар китерсен!

Минзәлә муниципаль районы башлыгы

Айдар Сәлахов

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: