Район башлыгы Айдар Сәлаховның мәдәният хезмәткәре көне белән котлавы

2024 елның 25 марты, дүшәмбе

Хөрмәтле мәдәният хезмәткәрләре!

Сезне һөнәри бәйрәмегез белән котлыйм!
Бу бәйрәм ватандашларыбызның рухи үсешенә зур өлеш керткән, мәдәни кыйммәтләрен саклаган һәркемне берләштерә. Сез кешеләргә бәйрәм булдырасыз, көндәлек ыгыу-зыгыдан һәм көнүзәк проблемалардан арынырга ярдәм итәсез, тормышыбызны гармонияле һәм якты итәсез. Халыкның төрле мәдәни чараларга, театрга, китапханәләргә, музейларга һәм күргәзмәләргә, концерт программаларына йөрү мөмкинлеге бар.                                                                                                              Хезмәтегез һәм сайланган эшкә чиксез хезмәтегез өчен рәхмәт сүзләрен кабул итегез. Чын күңелдән илһам, кызыклы хезмәтегездә яңа уңышлар, бетмәс энергия, иҗади фантазия очышы телим. Сезнең эшчәнлегегез кешеләргә һәм үзегезгә рәхәтлек китерсен!

Минзәлә муниципаль районы башлыгы

Айдар Сәлахов

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: