Татарстан Росреестры күчемсез милек белән алыш-бирешләрнең иминлеге мәсьәләләре буенча " кайнар линия» үткәрә.

2019 елның 19 гыйнвары, шимбә

Күчемсез милек белән алыш-бирешләрнең иминлеге мәсьәләләре буенча» кайнар телефон линиясе " 22 гыйнварда бөтен республика буенча 8дән 12 сәгатькә кадәр булачак.

Аны үткәрү вакытында татарстанлылар алыш-биремнәрне саклап калырга ярдәм итә торган хокукый механизмнарны белә алачаклар; күчемсез милек сатып алыр алдыннан нәрсәгә игътибар итә алалар, нинди документлар тикшерергә һәм тд.

Казан халкының сорауларына (843)255-25-71 телефоны буенча Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсенең килешүләрне дәүләт теркәве һәм физик затларның хокукларын күчү бүлеге башлыгы Галина Гончарова җавап бирәчәк.

Татарстан Республикасының башка шәһәрләре һәм районнары халкы өчен телефоннар Идарәнең рәсми сайтында урнаштырылган – rosreestr.tatarstan.ru Гражданнар мөрәҗәгате – кайнар линияләр.

Шалтыратыгыз һәм сораулар бирегез!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: