"Бергә булдырабыз"

2018 елның 15 ноябре, пәнҗешәмбе

«Бергә булдырабыз» проектын тормышка ашыру кысаларында Мөслим муниципаль районының «Маяк» КСЦОНЫ Минзәлә муниципаль районында «Умырзая» тернәкләндерү үзәгендә өстәл уеннары, спорт инвентаре рәвешендә хәйрия ярдәме күрсәтте.

Бергә булдырабыз «республика проекты кысаларында социаль – көнкүреш тернәкләндерү бүлмәсендә" Умырзая "тернәкләндерү үзәгендә тернәкләнүчеләрнең ата-аналары тәлинкәләрне декоратив язу белән шөгыльләнәләр. Хәзерге дөньяда нокталы рәсем сәнгате сәнгатьтә һәм иҗатта бик популяр юнәлеш булып тора. Роспись белән шөгыльләнү төрле яшьтәге кешенең рухи дөньясын формалаштыруга һәм үстерүгә, сәнгать эшчәнлегенә карата кызыксыну уятуга, күзаллауны киңәйтүгә һәм рухи-әхлакый принципларны формалаштыруга ярдәм итә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: