Минзэлэдэ яна кадрлар билгелэнде.

2017 елның 9 октябре, дүшәмбе

Бикеева Нэля  Габдул кызы-  Минзәлә муниципаль  районынын башкарма комитеты урынбасары вазыфаларын башкаручы итеп билгелэнде.

Ул районыбызнын социаль, белем,социаль ярдэм  h.б сораулар буенча эшлиячэк.Элеге штат вакытлыча ликвидациялэнгэн иде.

Нэля Габдулловна 2004 елда Удмуртия  дэулэт университетынын юрист,юриспруденция булеген тэмамлый.

1979-1985 елларда-  Минзэлэ райсобесынын олкэн хисапчы инспекторы, 1991-2001 елларда –социаль ярдэм

булегенен ойдэ ярдэм курсэту буенча, ЦСОН директорнын  урын басары булып эшли. 2001-2004 елларда- Минзэлэ районынын ПФР начальнигынын урынбасары .2004-2017 елларда-  ПФР нын Мензэлэ hэм Мослим райоонары буенча начальникнын урынбасары , сонрак начальникнын вазыфаларын башкаручы булып эшли.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: